środa, 31 października 2012

wtorek, 30 października 2012

Polska jest jakaś gorsza?! :(

Do cholery ! W wywiadzie padło pytanie: Dz: umeicie jakieś słowo po Polsku? Harry: *odrazu* :NO ! <Nie !>  NIall sie starał i za to go kocham ! ♥ chciał coś po Polsku powiedzieć ! starał sie ! a Harry tylko jak padło cos o Polsce odrazu temat zmieniał! !!! Czy on nie wie, ze to nas POLKI boli ?! -,- Dlaczego tak traktują Polskę?! Jest jakaś gorsza !? :'(
Zayn:

Twoja dłoń pasuje do mojej, jakby została stworzona tylko dla mnie
ale zapamiętaj to, to było nam przeznaczone
I łączę kropki z piegami na twoich policzkach
I to wszystko ma dla mnie sens

Liam:

Wiem, że nigdy nie lubiłaś tych kurzych łapek obok oczu, gdy się uśmiechasz
Nigdy nie lubiłaś swojego brzucha ani swoich ud
Piegów na twoich plecach na dole twojego kręgosłupa
Ale ja będę kochał je w nieskończoność

Zayn & Liam:

Nie pozwolę, by te małe rzeczy opuściły moje usta
Ale jeśli to zrobię, to ty
Och, to do ciebie się odnoszą
Jestem w tobie zakochany i w tych małych rzeczach

Louis:

Nie możesz pójść do łóżka bez filiżanki herbaty
Może to dlatego mówisz przez sen
I te wszystkie rozmowy są sekretami, które mam
Jednak to nie ma dla mnie sensu

Harry:

Wiem, że nigdy nie lubiłaś swojego głosu na kasecie
Nigdy nie chciałaś wiedzieć, ile ważysz
Nadal musisz wciskać się w swoje dżinsy
Ale jesteś dla mnie idealna

Harry & Louis:

Nie pozwolę, by te małe rzeczy opuściły moje usta
Ale jeśli to zrobię, to do ciebie
Och, to do ciebie się odnoszą
Jestem w tobie zakochany i w tych małych rzeczach

Niall:

Nigdy nie będziesz kochać siebie w połowie tak mocno jak ja kocham ciebie
Nigdy nie będziesz traktować siebie odpowiednio, kochanie
Ale chcę by tak było
Jeśli pokaże ci, że jestem przy tobie
Może będziesz kochać siebie tak jak ja kocham ciebie

Harry:

Nie pozwolę, by te małe rzeczy opuściły moje usta
Ale jeśli to zrobię, to do ciebie, och, to ciebie się odnoszą
Jestem w tobie zakochany i w tych małych rzeczach

Wszyscy:

Nie pozwolę, by te małe rzeczy opuściły moje usta
Ale jeśli to zrobię, to do ciebie
Och, to do ciebie się odnoszą
Jestem w tobie zakochany i w tych małych rzeczach

poniedziałek, 29 października 2012

I jak go tu nie kochać .?!


Nie wiem jak wy ale ja nie moge oderwać oczu od niego.:D


O jejciu ta klata < 3  Aww..! ;*  Moge gapić się na te zdj. godzinami.! Kiedyś bd mój .:P

Paczajcie jakie słodkie, rozpierdala od środka.! ♥ Już widze go w roli taty .!

Zayn:
Your hand fits in mine, like it’s made just for me
But bear this in mind it was meant to be
And I’m joining up the dots with the freckles on your cheeks
And it all makes sense to me...

Liam:
I know you’ve never loved the crinkles by your eyes when you you smile
You’ve never loved your stomach or your thighs 
The dimples in your back at the bottom of your spine 
But I’ll love them endlessly

Zayn & Liam:
I won’t let these little things slip out of my mouth
But if I do
It’s you (Oh it’s you) they add up to 
I’m in love with you, and all these little things

Louis:
You can’t go to bed without a cup of tea
And maybe that’s the reason you talk in your sleep
And all those conversations are the secrets that I keep
Though it makes no sense to me

Harry:
I know you’ve never loved the sound of your voice on tape
You never want to know how much you weigh
You still have to squeeze into your jeans 
But you’re perfect to me...

Harry & Louis:
I won’t let these little things slip out of my mouth
But if it’s true, it’s you
It’s you they add up to 
I’m in love with you and all these little things

Niall:
You’ll never love yourself half as much as I love you
You’ll never treat yourself right darlin'
But I want you to
If I let you know I'm here for you
Maybe you'll love yourself like I love you oh

Harry:
I’ve just let these little things slip out of my mouth
Because it’s you, oh it’s you, it’s you they add up to 
And I’m in love with you and all these little things 

All:
I won’t let these little things slip out of my mouth
But if it’s true, it’s you
It’s you they add up to 
I’m in love with you and all your little things


Filmik ♥


LITTLE THINGS JEST ! ♥

Little Things !
 !!!!!!!! to jest Little Things przesłane z oficjalnego konta One Direction ! OMG *-* pięknaaa <333

niedziela, 28 października 2012

Little Things !

No nie ja tu wstaje wcześnie rano, a Niall nie ruszy dupy żeby przyjść do radio i puścic Little Things ! Niall Ruszą tą swoją seksowną dupe i zapieprzaj do studiaa!!!!!!!!!!! Czekam !!!!

Smile :)

A więc stwierdziłam, że niektórzy mają ostatnio zły humorek.. więc postaram się jebnąć wam smajla ! :D xx    



NO TO FRUGO ! - Moje ulubione to oczywiście : Zielone, Fioletowe, Czerwone, Niebieskie i Różowe ! ♥ Wiesz o co chodzi? :D


Żelowe miśki *-* przyznaj sie, że udawałeś że to ty i chłopak z 1D ! :D 





   




Lody w Zimie? Zawsze spoko ;) xx




 A tak wgl. to po co ja sie wysilam?! :D Poprostu : 



Takich idotów nigdzie indziej nie zobaczycie :) xx

A już jutro premiera LITTLE THINGS ! *___*

Poprostu jebnij Smajla :) xxxx



Wasza Niallerowa ;* / E&J ... "Nigdy nie żyj w obawie przed śmiercią..." - Zayn Malik

Hallowen. i takie tam xD


 
                    Aaa. Hallowen Czujecie to.?!:D  Cukierek albo Psikus.^ ^ Co wybierasz.?:P

Jak tam u was.? Tak jak pisała Niallerowa u nas spadło troszkę śniegu. A ja chcę więcej uwielbiam bitwe na śnieżki po lekcjach z chłopakami hah xD. A wy.? Nie mogę się doczekać pierwszej reklamy Coca Coli w telewizji " coraz bliżej święta, coraz blizej święta, coraz bliżej nas ". Aaa. < 3







Ahh... biały puch, grube skarpetki...♥


A więc, u nas dzis spadł pierwszy maalutki śnieżek. Ja już się ciesze, ponieważ lubie zime, a z zimą przyjdą święta, nowy rok, będziemy starsi. No tak! Nie wiem jak wy ale ja jak co roku będę oglądać "Kevin sam w domu/ nowym Yorku" już po raz ok. 7 w święta. :D Ale najważniejsze w tym roku dla mnie będzie oczywiście Take me home ! ♥ Czekamy z Zaylinową i pewnie nie tylko my na premiere  !!! I oczywiście świąteczne piosenki! Co by tu jeszcze dodać..hm... moze to, że mamy zamiar nagrać taki mini teledysk do LWWY ! :D w zimie. Ale to dopiero jak będzie już solidnie biało xD Wiec pozdrawiam ~ Niellerowa ;*       








  Awwww ♥ czujesz to ?!







Notuj, notuj tatuśku ! Wsłuchaj sie bo chce pięciu chłopaków 1 ma być blondynem z niebieskimi oczami ma być Irlandczykiem ma byc w zespole! 2 - Ma mieć loczki, dołeczki w policzkach piękne oczy i być w zespole! 3 ma być wrażliwy, ma mieć piekne oczy, ma mieć łądne ciało i być opiekuńczy i ma być w zespole! 4 ma być czarnowłosym muzułamninem z pięknymi brązowymi oczami i ma być w zespole ! i 5 ma być zabawny, dziwny, słodki, seksowny, ma mieć brązowe włosy, ma mieć na urodziny Kevina i być w zespole! Czaisz?!

Hej ♥

Witam !!! Dzisiaj postaram sie zrobić filmik, który będzie przedstawiał Directioners i chłopaków. Robie go sama ledwie drugi raz więc jest bardzo amatorski... z góry przepraszam. Ale jednak mam nadzieję, że sie spodoba ! :) ~  Wasza Niallerowa ;* Pozdrowienie od E&J  ! ♥

sobota, 27 października 2012

Oppn Larry Style :D



Film .!




                       To taki krótki film. Na początek naszego bloga / E&J

Powitanie ! ♥

Witamy !!!  

Jesteśmy #TruePolishDirectioners : Niallerowa & Zaylinowa .!
Oto nasz Blog.
Będziemy na nim publikować fajne filmiki, zdjęcia, posty, gify związane z One Direction.
Mamy nadzieje że wam się spodoba. 

Piszcie i Komentujcie.

Pozdrawiamy Zaynsterową i Malikową . ♥ / E&J