Do cholery ! W wywiadzie padło pytanie: Dz: umeicie jakieś słowo po Polsku? Harry: *odrazu* :NO ! <Nie !> NIall sie starał i za to go kocham ! ♥ chciał coś po Polsku powiedzieć ! starał sie ! a Harry tylko jak padło cos o Polsce odrazu temat zmieniał! !!! Czy on nie wie, ze to nas POLKI boli ?! -,- Dlaczego tak traktują Polskę?! Jest jakaś gorsza !? :'(
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz