środa, 21 listopada 2012

Widziałyście.?! < 3

   Ja chceem.! <3 xx. Zaylinowa.;D

E & J

Mój nowy blog :D ♥

 Sieemano :D Z tej strony Niallerowa xx Wiec zauważyłam, ze koleżanka osatatnio dodała dużo postów bardzo mnie nawet zaskoczyły, ponieważ długo nic nie pisałyśmy i tak jakoś cicho było :( Przepraszamy za to ale teraz się zmieni xx A teraz założyłam mojego 3 już bloga oczywiscie 1D tam pisze różne imaginy.. reszte o blogu znajdziecie na nim samym ;D Zachęcam do czytania ale oczywiscie nie przestawajcie czytać tego!  Tutaj Link --> http://youre-dreamsxx.blogspot.com/2012/11/1-imagin-z-harrym-18.html Serdeczne dzieki za czytanie tego bloga. jak i za mojego osobistego! xx  




Niallerowa ;* ! xx

E&J 

wtorek, 20 listopada 2012

Nowa propozycja.;)

Hej wszystkim.;) Mam dla was pewną propozycje.! :D Mam zamiar założyć kolejnego bloga w któy bd umieszczała wasze prace, obrazki, zdjęcia, filmiki itp. Będzie to blog poświęcony Directioners. Możecie namalować obrazki związane z 1D , zrobić filmiki albo inne rzeczy. Prace wysyłajcie na e-mail Ewelinkaa24@interia.pl  jak założę bloga dam linka.;) Życze powodzenia.! ;*

haha. xD

" Little Things " jest na pierwszym miejscu listy " Official Singles Chart " w UK. Zobacz filmik jak 1D zareagowali na tę wiadomość.:D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jTA3GsXt7ME

Royal Variety Performance.;)

Wczoraj 1D wzięli udział w " Royal Variety Performance " w Royal Alberty Hall gdzie wystąpili przed Królową Elżbietą II i rodziną królewską razem z innymi gwiazdami.;P Gala będzie dopiero wyemitowana 3 grudnia, ok.21 na ITV 1.

Zobaczcie na zdjęcia.:



Take me home.:D

Yearbook " Take me home " zawiera 17 piosenek, a zwykła płyta 13 piosenek z yearbooka ( edycja limitowana ) to od 14 - 17.;)

Okładka Albumu Take Me Home.;D


Przepraszam za moją długą nieaktywność na blogu ale miałam mało czasu i wgl. Ale J. pisała ; *

E & J

niedziela, 18 listopada 2012

Kto chce kartke świąteczną ? ^^

Hej pomyślałam, że miło będzie kilku Directioners wysłać kartki na Święta :) więc jeżeli ktoś chce wysyłać adresy na : asiadirectioner@onet.eu lub asia77750@interia.pl   Czekam :) xx 



Niallerowa  :* xx 

E&J