Ja chceem.! <3 xx. Zaylinowa.;D
E & J
Directioners Łączmy Się ! ♥
środa, 21 listopada 2012
Mój nowy blog :D ♥
Sieemano :D Z tej strony Niallerowa xx Wiec zauważyłam, ze koleżanka osatatnio dodała dużo postów bardzo mnie nawet zaskoczyły, ponieważ długo nic nie pisałyśmy i tak jakoś cicho było :( Przepraszamy za to ale teraz się zmieni xx A teraz założyłam mojego 3 już bloga oczywiscie 1D tam pisze różne imaginy.. reszte o blogu znajdziecie na nim samym ;D Zachęcam do czytania ale oczywiscie nie przestawajcie czytać tego! Tutaj Link --> http://youre-dreamsxx.blogspot.com/2012/11/1-imagin-z-harrym-18.html Serdeczne dzieki za czytanie tego bloga. jak i za mojego osobistego! xx
Niallerowa ;* ! xx
E&J
Niallerowa ;* ! xx
E&J
wtorek, 20 listopada 2012
Nowa propozycja.;)
Hej wszystkim.;) Mam dla was pewną propozycje.! :D Mam zamiar założyć kolejnego bloga w któy bd umieszczała wasze prace, obrazki, zdjęcia, filmiki itp. Będzie to blog poświęcony Directioners. Możecie namalować obrazki związane z 1D , zrobić filmiki albo inne rzeczy. Prace wysyłajcie na e-mail Ewelinkaa24@interia.pl jak założę bloga dam linka.;) Życze powodzenia.! ;*
haha. xD
" Little Things " jest na pierwszym miejscu listy " Official Singles Chart " w UK. Zobacz filmik jak 1D zareagowali na tę wiadomość.:D
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jTA3GsXt7ME
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jTA3GsXt7ME
Royal Variety Performance.;)
Wczoraj 1D wzięli udział w " Royal Variety Performance " w Royal Alberty Hall gdzie wystąpili przed Królową Elżbietą II i rodziną królewską razem z innymi gwiazdami.;P Gala będzie dopiero wyemitowana 3 grudnia, ok.21 na ITV 1.
Zobaczcie na zdjęcia.:
Zobaczcie na zdjęcia.:
Take me home.:D
Yearbook " Take me home " zawiera 17 piosenek, a zwykła płyta 13 piosenek z yearbooka ( edycja limitowana ) to od 14 - 17.;)
Okładka Albumu Take Me Home.;D
Przepraszam za moją długą nieaktywność na blogu ale miałam mało czasu i wgl. Ale J. pisała ; *
E & J
Okładka Albumu Take Me Home.;D
Przepraszam za moją długą nieaktywność na blogu ale miałam mało czasu i wgl. Ale J. pisała ; *
E & J
niedziela, 18 listopada 2012
Kto chce kartke świąteczną ? ^^
Hej pomyślałam, że miło będzie kilku Directioners wysłać kartki na Święta :) więc jeżeli ktoś chce wysyłać adresy na : asiadirectioner@onet.eu lub asia77750@interia.pl Czekam :) xx
Niallerowa :* xx
E&J
Niallerowa :* xx
E&J
Subskrybuj:
Posty (Atom)





