sobota, 17 listopada 2012

Święta, święta... ^^

Uhhuhuhuhu :D Nie wiem jak wy ludzie ale ja już odliczam do Świąt !!! 


Kocham Święta, bo wszyscy dostajemy dużo prezentów i sie bardzo dużo je :33  

Moim zdaniem najlepszym prezentem byłaby płyta Take Me Home albo odrazu Yearbook *___* słyszłam, że jest świetny <3 I mam nadzieje, ze go dostane!  



To Mój Wymarzony prezent na gwiazdke ♥ : 






Wsumie ten to tylko taki wymarzony realistyczny prezent bo takto moimi wymarzonymi prezentami jest pięciu chłopaków ^.^ Co chyba nie jest zbytnim zaskoczeniem dla was xD 



A tutaj prezenciki jakie bym dała chłopakom :D : 



 Prezent dla Hazzy ^^ 



 Dla Niall'a xD (Nie mogłam znależć Niall'dos ;c. Ale z tego też by sie ucieszył ^^ 


 Wiadomo dla kogo ale i tak powiem, że dla Bad Boy'a ^^ Takiej chyba jeszcze nie ma... xD




 Taki samochód + oczywiście prawko ^^ myśle, ze by się ucieszył... oczywiście nie stać mnie na nie... xD



 Hahahahahaha Ja jebie xD To dla Louis'a ^^ Hahahahahaah ♥




Więc to wygląda tak ^^ Bardzoo znudzona Niallerowa ;* xx  




WESOŁYCH ŚWIĄT !!!! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz