Kocham Święta, bo wszyscy dostajemy dużo prezentów i sie bardzo dużo je :33
Moim zdaniem najlepszym prezentem byłaby płyta Take Me Home albo odrazu Yearbook *___* słyszłam, że jest świetny <3 I mam nadzieje, ze go dostane! To Mój Wymarzony prezent na gwiazdke ♥ :
Wsumie ten to tylko taki wymarzony realistyczny prezent bo takto moimi wymarzonymi prezentami jest pięciu chłopaków ^.^ Co chyba nie jest zbytnim zaskoczeniem dla was xD
A tutaj prezenciki jakie bym dała chłopakom :D :
Taki samochód + oczywiście prawko ^^ myśle, ze by się ucieszył... oczywiście nie stać mnie na nie... xDWESOŁYCH ŚWIĄT !!!! :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz