środa, 7 listopada 2012

"Kochamy was! " W wykonaniu Zayn'a i Louis'a ! ♥

Paczajcie wy niegodne człowieki! *____* Zayn i Louis poiwedzieli specjalnie dal Polski "Kochamy was!" http://www.youtube.com/watch?v=izHnxOOhf3E niesmowite ! Jaramy sie z Zaylinową tym akcentem ♥ Czekamy na pełny wywaid chłopaków w RMF MAXXX w piątek od 17:00 - 20:00 ! w liście Hop Bęc ! Link do RMF MAXXX do listy Hop Bęc http://www.rmfmaxxx.pl/hopbec a tutaj do RMF MAXXX strony głównej : http://www.rmfmaxxx.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz