Directioners Łączmy Się ! ♥

sobota, 3 listopada 2012

Dla Niallerowej.

Ale klaty.;D Ale Harry mnie rozwalił . xD



 Ohh. To ja Ale ładnie wyszłem na tym zdj. ^ ^ <lol2> xD
 Mina Zayna mnie rozwaliła.:D
Składanka. xD Puzzle tak ja moje życie składam powoli . ♥
Autor: Unknown o 13:05
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2012 (37)
    • ▼  listopada (22)
      • Widziałyście.?! < 3
      • Mój nowy blog :D ♥
      • Nowa propozycja.;)
      • haha. xD
      • Royal Variety Performance.;)
      • Take me home.:D
      • Kto chce kartke świąteczną ? ^^
      • Drugi Filmik ! :D
      • Fimik ! xD
      • Święta, święta... ^^
      • hahahahhaah ^^
      • Awwww ♥
      • "Kochamy was! " W wykonaniu Zayn'a i Louis'a ! ♥
      • Troche śmiechu xD
      • Musiałam to dodać xD
      • Sesja dla "Wonderland" *-*
      •  Wow. < 3 :* Uwielbiam ten moment w teledysku Li...
      • Dla Niallerowej.
      • Dla Zaylinowej ;D
      • Aaaa. Już kilka dni do wywiadu z One Direction dla...
      • Teledysk *__*
      • NIall ty dupo moja :33
    • ►  października (15)

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Okno obrazu. Obsługiwane przez usługę Blogger.