Awwww ♥
Hej, to znowu ja Niallerowa :D Tak poprostu z nudów postanowiłam dodac jakiś post bez konmpletnego sensu xD ... Więc na początek:
Kiedy, zycie da ci pożądnego kopa w dupe... Kopnij je jeszcze mocniej! MIłość To Lekarstwo!
Kiedyś będziesz..z tą odopwiednią osobą. Nie uciekniesz przed miłóśćią... ♥
Będziesz z nią spędzać najpiękniejsze momenty w życiu... "Nigdy nie żyj w obawie przed śmiercią" ~Zayn Malik ♥
POWIESZ MU W KOŃCU " YOU MAKE ME HAPPY" ORAZ " KOCHAM CIE TY IDIOTO ♥"
Takie krótkie coś... Ty możesz mieć jedego chłopaka.. ale ja mam 5 mężów !!! :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz