środa, 7 listopada 2012

Awwww ♥

Hej, to znowu ja Niallerowa :D Tak poprostu z nudów postanowiłam dodac jakiś post bez konmpletnego sensu xD ... Więc na początek: 














 Kiedy, zycie da ci pożądnego kopa w dupe... Kopnij je jeszcze mocniej! MIłość To Lekarstwo! 

 Kiedyś będziesz..z tą odopwiednią osobą. Nie uciekniesz przed miłóśćią... ♥


 Będziesz z nią spędzać najpiękniejsze momenty w życiu... "Nigdy nie żyj w obawie przed śmiercią" ~Zayn Malik ♥


 POWIESZ MU W KOŃCU " YOU MAKE ME HAPPY" ORAZ " KOCHAM CIE TY IDIOTO ♥" 



 Takie krótkie coś... Ty możesz mieć jedego chłopaka.. ale ja mam 5 mężów !!! :D  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz