poniedziałek, 5 listopada 2012

Troche śmiechu xD

Jesteście na pustyni Zayn:Mam na Ciebie ochotę. Ty:Seks na pustyni? Zayn:Mówię poważnie, jestem głodny, a bez jednej ręki też możesz żyć.

Ty: Jestem brzydka. Niall: Jestem w ciąży. Ty: CO?! Niall: Przepraszam... myślałem, ze mówimy rzeczy niemożliwe


Ty: Harry, co robisz?... Harry: Nasmarowałem się wazeliną i zaznaję życia ślimaka! HAHAHAHAHHA KURWA, NIE WIEM SKĄD TO SIĘ WZIĘŁO ALE...

Zayn: Spójrz na gwiazdy! Ty: Są piękne. Zayn: Chcesz wiedzieć co jeszcze jest piękne? Ty: Co? Zayn: JA


Zayn: Uwielbiam patrzeć w Twoje oczy! Ty: To słodkie! Zayn:... Moje odbicie w nich jest zniewalające! ♥


*Zayn cię przytula* Niall: Ostrożnie! Zayn:Dlaczego? Niall: Bo trzymasz całe moje życie! ♥


Niall: Nie byłem aż tak pijany! Sean: Stary, krzyczałeś: „Nienawidzę Nando’s. Jedzenie to zło!”. Niall:
…..................


Lubię chodzić z Zaynem po mieście. Czuję się wtedy super, tak jak on. ~ Niall Horan.♥


Fanka: Czy mógłbyś powiedzieć „Cześć” do mojej przyjaciółki Kellie, proszę? Louis: Cześć do Twojej przyjaciółki Kellie proszę.

 Harry polizał kiedyś koalę i powiedział, że mu smakowała.. 

Zayn nagrywa siebie tańczącego w twoim domu: http://30.media.tumblr.com/tumblr_m0cejub4mn1r28bj5o1_500.gif

(hahahahahhaahahahahahha rozjebałoo xD ) 
~Niallerowa ;*
E&J 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz