Directioners Łączmy Się ! ♥
niedziela, 18 listopada 2012
Kto chce kartke świąteczną ? ^^
Hej pomyślałam, że miło będzie kilku Directioners wysłać kartki na Święta :) więc jeżeli ktoś chce wysyłać
adresy n
a
:
asiadirectioner@onet.eu
lub
asia77750@interia.pl
Czekam :) xx
Niallerowa :* xx
E&J
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz