Nie prawdasz, iż Zayn wyszedł nieziemsko *___*
Sieema :D Pisze Niallerowa.. właściwie nie mam zabardzo czasu na pisanie postów, reszta jest w rękach Zaylinowej ale dziś, musze, poprostu musze dodać tą sesje *.* awww ♥ Nialler *-*
... Nialler, nie musisz sie fotografować ze szczeniaczkiem.. sam jesteś słodki <3
Hazza gdzie twój kot ? o.O Jeeechany ♥
Liam . hahahahahha boisz sie tego pieska czy co xD ? ;*
hahaahhahahah leje z tego zdjecia xD Słodkie ale włosy Louisa rozpierdalają .. ! ♥
Awww... Zaylinowa biegaj do kostnicy bo chyba mam zgon *________* <3
A cała sesja była dla "Wonderland".
Dziękuje za uwage Niallerowa ;* ( możecie mnie znaleźć w kostnicy bo zaliczyłam zgon *-* )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz