poniedziałek, 5 listopada 2012

Sesja dla "Wonderland" *-*

 Nie prawdasz, iż Zayn wyszedł nieziemsko *___*  


Sieema :D Pisze Niallerowa.. właściwie nie mam zabardzo czasu na pisanie postów, reszta jest w rękach Zaylinowej ale dziś, musze, poprostu musze dodać tą sesje *.* awww ♥ Nialler *-* 

 ... Nialler, nie musisz sie fotografować ze szczeniaczkiem.. sam jesteś słodki <3 

 Hazza gdzie twój kot ? o.O Jeeechany ♥

 Liam . hahahahahha boisz sie tego pieska czy co xD ? ;* 

 hahaahhahahah leje z tego zdjecia xD Słodkie ale włosy Louisa rozpierdalają .. ! ♥

 Awww... Zaylinowa biegaj do kostnicy bo chyba mam zgon *________* <3

 A cała sesja była dla "Wonderland".


Dziękuje za uwage Niallerowa ;* ( możecie mnie znaleźć w kostnicy bo zaliczyłam zgon *-* ) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz