Hej wszystkim.;) Mam dla was pewną propozycje.! :D Mam zamiar założyć kolejnego bloga w któy bd umieszczała wasze prace, obrazki, zdjęcia, filmiki itp. Będzie to blog poświęcony Directioners. Możecie namalować obrazki związane z 1D , zrobić filmiki albo inne rzeczy. Prace wysyłajcie na e-mail Ewelinkaa24@interia.pl jak założę bloga dam linka.;) Życze powodzenia.! ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz