Sieemano :D Z tej strony Niallerowa xx Wiec zauważyłam, ze koleżanka osatatnio dodała dużo postów bardzo mnie nawet zaskoczyły, ponieważ długo nic nie pisałyśmy i tak jakoś cicho było :( Przepraszamy za to ale teraz się zmieni xx A teraz założyłam mojego 3 już bloga oczywiscie 1D tam pisze różne imaginy.. reszte o blogu znajdziecie na nim samym ;D Zachęcam do czytania ale oczywiscie nie przestawajcie czytać tego! Tutaj Link --> http://youre-dreamsxx.blogspot.com/2012/11/1-imagin-z-harrym-18.html Serdeczne dzieki za czytanie tego bloga. jak i za mojego osobistego! xx
Niallerowa ;* ! xx
E&J
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz