![]() |
| NO TO FRUGO ! - Moje ulubione to oczywiście : Zielone, Fioletowe, Czerwone, Niebieskie i Różowe ! ♥ Wiesz o co chodzi? :D |
Żelowe miśki *-* przyznaj sie, że udawałeś że to ty i chłopak z 1D ! :D
Lody w Zimie? Zawsze spoko ;) xx
A tak wgl. to po co ja sie wysilam?! :D Poprostu :
Takich idotów nigdzie indziej nie zobaczycie :) xx
A już jutro premiera LITTLE THINGS ! *___*
Poprostu jebnij Smajla :) xxxx
Wasza Niallerowa ;* / E&J ... "Nigdy nie żyj w obawie przed śmiercią..." - Zayn Malik








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz