niedziela, 28 października 2012

Smile :)

A więc stwierdziłam, że niektórzy mają ostatnio zły humorek.. więc postaram się jebnąć wam smajla ! :D xx    



NO TO FRUGO ! - Moje ulubione to oczywiście : Zielone, Fioletowe, Czerwone, Niebieskie i Różowe ! ♥ Wiesz o co chodzi? :D


Żelowe miśki *-* przyznaj sie, że udawałeś że to ty i chłopak z 1D ! :D 





   




Lody w Zimie? Zawsze spoko ;) xx




 A tak wgl. to po co ja sie wysilam?! :D Poprostu : 



Takich idotów nigdzie indziej nie zobaczycie :) xx

A już jutro premiera LITTLE THINGS ! *___*

Poprostu jebnij Smajla :) xxxx



Wasza Niallerowa ;* / E&J ... "Nigdy nie żyj w obawie przed śmiercią..." - Zayn Malik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz