niedziela, 28 października 2012

Ahh... biały puch, grube skarpetki...♥


A więc, u nas dzis spadł pierwszy maalutki śnieżek. Ja już się ciesze, ponieważ lubie zime, a z zimą przyjdą święta, nowy rok, będziemy starsi. No tak! Nie wiem jak wy ale ja jak co roku będę oglądać "Kevin sam w domu/ nowym Yorku" już po raz ok. 7 w święta. :D Ale najważniejsze w tym roku dla mnie będzie oczywiście Take me home ! ♥ Czekamy z Zaylinową i pewnie nie tylko my na premiere  !!! I oczywiście świąteczne piosenki! Co by tu jeszcze dodać..hm... moze to, że mamy zamiar nagrać taki mini teledysk do LWWY ! :D w zimie. Ale to dopiero jak będzie już solidnie biało xD Wiec pozdrawiam ~ Niellerowa ;*       








  Awwww ♥ czujesz to ?!







Notuj, notuj tatuśku ! Wsłuchaj sie bo chce pięciu chłopaków 1 ma być blondynem z niebieskimi oczami ma być Irlandczykiem ma byc w zespole! 2 - Ma mieć loczki, dołeczki w policzkach piękne oczy i być w zespole! 3 ma być wrażliwy, ma mieć piekne oczy, ma mieć łądne ciało i być opiekuńczy i ma być w zespole! 4 ma być czarnowłosym muzułamninem z pięknymi brązowymi oczami i ma być w zespole ! i 5 ma być zabawny, dziwny, słodki, seksowny, ma mieć brązowe włosy, ma mieć na urodziny Kevina i być w zespole! Czaisz?!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz