niedziela, 28 października 2012

Hallowen. i takie tam xD


 
                    Aaa. Hallowen Czujecie to.?!:D  Cukierek albo Psikus.^ ^ Co wybierasz.?:P

Jak tam u was.? Tak jak pisała Niallerowa u nas spadło troszkę śniegu. A ja chcę więcej uwielbiam bitwe na śnieżki po lekcjach z chłopakami hah xD. A wy.? Nie mogę się doczekać pierwszej reklamy Coca Coli w telewizji " coraz bliżej święta, coraz blizej święta, coraz bliżej nas ". Aaa. < 3







1 komentarz: