Aaa. Hallowen Czujecie to.?!:D Cukierek albo Psikus.^ ^ Co wybierasz.?:P
Jak tam u was.? Tak jak pisała Niallerowa u nas spadło troszkę śniegu. A ja chcę więcej uwielbiam bitwe na śnieżki po lekcjach z chłopakami hah xD. A wy.? Nie mogę się doczekać pierwszej reklamy Coca Coli w telewizji " coraz bliżej święta, coraz blizej święta, coraz bliżej nas ". Aaa. < 3



haha ! My Adminki *-* rządzisz ! ♥
OdpowiedzUsuń